Strona Główna » Misja
autor: admin

Misja

11-16.jpg

Invest America

Nasz portal jest medium służącym informowaniu, komentowaniu i analizowaniu najważniejszych wydarzeń, zjawisk i procesów dziejących się w regionie Ameryki Łacińskiej z różnych perspektyw: międzynarodowej, politycznej, społecznej, gospodarczej, kulturalnej, historycznej.

Hub informacyjny

Portal dostarcza wiadomości gospodarcze, finansowe i biznesowe z Ameryki Łacińskiej. Na bieżąco śledzić będziemy wydarzenia ekonomiczne i polityczne, aby przekazać najważniejsze wiadomości. W założeniu to pierwsze źródło informacji na temat handlu i inwestycji w Ameryce Łacińskiej, a także forum wymiany myśli.

Promocja wiedzy

InvestAmerica.pl zawiera artykuły popularno-naukowe, poradniki, oraz bazę wiedzy dla przedsiębiorców zainteresowanych ekspansją w Ameryce Łacińskiej. Zakres tematyczny artykułów obejmuje kluczowe obszary wiedzy biznesowej o rynkach Ameryki Łacińskiej, a także aktualności biznesowe, kulturalne, naukowe. Autorami tekstów i materiałów są zarówno naukowcy, specjaliści branżowi, przedstawiciele biznesu, jak i publicyści. Pozwala to na włączenie większej ilości opinii i perspektyw, przez co wytworzymy platformę współpracy i przestrzeń wymiany myśli. W ramach współpracy eksperckiej realizować będziemy także tematyczne webinary z obszarów wiedzy o Ameryce Łacińskiej, kultury i  biznesu.

Cel

Zapewniamy polskim przedsiębiorcom rzetelne informacje, pozwalające na eksport i inwestycje w Ameryce Południowej. Dzięki temu zintensyfikujemy współpracę pomiędzy Polską a Ameryką Południową. Długofalowo wspieramy polskich przedsiębiorców, którzy szukają rynku zbytu, a którzy mogą oferować za granicą wysokiej jakości produkty i usługi, budując wizerunek Polski jako państwa posiadającego silną gospodarkę i własne, innowacyjne rozwiązania.

Zadanie

InvestAmerica.pl jest projektem do nawiązania dłuższej współpracy, która umożliwi zbudowanie relacji i wymianę doświadczeń między organizacją, a profesjonalistami z danej dziedziny. Dodatkowo, poprzez portal budujemy sieć powiązań z instytucjami, przedsiębiorcami i potencjalnymi klientami z Ameryki Południowej oraz Polski. Stworzymy platformę łączącą przedstawicieli polskich i południowoamerykańskich instytucji publicznych, kulturalnych, naukowych i biznesowych.

Invest America

Dołącz do nas

Interesuje Ciebie projekt Invest America i chciałbyś aby Twoje publikacje znalazły się u nas na portalu? Zgłoś się do nas!

Invest America-04 - header

Instytut jest podmiotem działającym na rzecz rozwoju gospodarczego, który prowadzi działalność na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Misją Instytutu jest budowa nowej jakości w polskiej dyplomacji gospodarczej

Popularne w ostatnim miesiącu

Ostatnie artykuły

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Akceptuję Czytaj więcej